Збуджуючі засоби

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
11:00 - 19:00
Закрито

Швидкий темп сучасного життя іноді призводить до ситуацій, коли сексуальний потяг між партнерами значно знижується.  Але зараз завдяки іноваційним розробкам в сферу товарів для сексу ми не дамо шансів відмовити собі в задоволенні.

Наукова логіка підказує: дурман любові народжують хімічні речовини, які виробляє сам організм. Від них же виникає бажання і супутні йому задоволення. Нормальний  організм виробляє ці речовини в необхідній кількості але ми завжди можемо  посилити їх.

В нас ви можете придбати:
-Оральні, вагінальні змазки;
-Феромони;
-Масажні масла.

Збуджуючі засоби, фото-1

Навіщо потрібен інтимний гель бажання урізноманітнити своє сексуальне життя (в магазинах можна придбати лубриканти з різними запахами і навіть смаками);

недостатня кількість природною вагінального мастила (така ситуація нерідко виникає у жінок після пологів або при тривалому прийомі гормональної контрацепції);
період менопаузи у жінок;
застосування гелю-лубриканта обов'язково при анальному сексі.
Існують також спеціальні гелі-змазки, які покращують якість вашої статевого життя.  Деякі з них містять антибактеріальні компоненти, тому їх рекомендується використовувати при випадкових статевих зв'язках.  Ми не можу гарантувати вам повний захист від інфекцій, що передаються статевим шляхом, проте в поєднанні з презервативом такий захід суттєво зменшить ризик зараження.

Ми в мережі