Збуджуючі засоби

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Швидкий темп сучасного життя іноді призводить до ситуацій, коли сексуальний потяг між партнерами значно знижується.  Але зараз завдяки іноваційним розробкам в сферу товарів для сексу ми не дамо шансів відмовити собі в задоволенні.

Наукова логіка підказує: дурман любові народжують хімічні речовини, які виробляє сам організм. Від них же виникає бажання і супутні йому задоволення. Нормальний  організм виробляє ці речовини в необхідній кількості але ми завжди можемо  посилити їх.

В нас ви можете придбати:
-Оральні, вагінальні змазки;
-Феромони;
-Масажні масла.

Збуджуючі засоби, фото-1

Навіщо потрібен інтимний гель бажання урізноманітнити своє сексуальне життя (в магазинах можна придбати лубриканти з різними запахами і навіть смаками);

недостатня кількість природною вагінального мастила (така ситуація нерідко виникає у жінок після пологів або при тривалому прийомі гормональної контрацепції);
період менопаузи у жінок;
застосування гелю-лубриканта обов'язково при анальному сексі.
Існують також спеціальні гелі-змазки, які покращують якість вашої статевого життя.  Деякі з них містять антибактеріальні компоненти, тому їх рекомендується використовувати при випадкових статевих зв'язках.  Ми не можу гарантувати вам повний захист від інфекцій, що передаються статевим шляхом, проте в поєднанні з презервативом такий захід суттєво зменшить ризик зараження.

Ми в мережі