Секс іграшки - це хороше і абсолютно безпечне рішення для тих, хто прагне до задоволення в своєму житті. Секс-іграшки виробляються завжди лише із спеціальних і безпечних матеріалів з врахуванням всіх особливостей будови тіла, компаніями з досвідом, що спеціалізуються у виробництві інтимних іграшок. Вся продукція максимально дарує радістьі і задоволення кожному клієнтові. Більш того, медиками доведена користь інтимних іграшок для інтимних зон людини.

Час заборон пройшов, кожна сучасна людина не тільки знає про секс іграшках, але і має своїх фаворитів серед них. 
В нашому магазині Ви можете придбати:
- вібромасажери;
- штучні вагіни;
- вагінальні кульки;
- анальні стимулятори;
- помпи;
- насадки;
- ляльки;
- садо мазо;
- страпони.

Серед безлічі товарів інтим магазину ми радимо обрати:

  • Вагінальні кульки є лідером продажів серед інших секс іграшок.  Ці мініатюрні вироби використовують не тільки, щоб урізноманітнити інтимне життя, але і зміцнити м'язи піхви.  Особливою популярністю користуються вагінальні кульки зі скла і металу, за допомогою них тренування мають максимальний ефект.  Починати роботу м'язів варто з більш легких моделей, таких як силіконові вагінальні кульки або латексні.  Секретний секс-прийом використовували ще гейші: вони вміли м'язами піхви стискати чоловічий орган.  А навчилися вони це робити за допомогою вагінальних кульок.


  • Анальні пробки, другий за популярністю предмет в інтим магазині.  Серед величезного асортименту жінки частіше вибирають анальні пробки з кристалами.  За допомогою цих секс іграшок можна урізноманітнити інтимне життя зі своїм партнером.  Для рольових ігор часто вибирають анальні пробки з хвостом.
  • Штучні вагіни і мастурбатори є прямим доказом того, що будь-яку сексуальну фантазію можна втілити в реальність. У нашому асортименті Ви знайдете найрізноманітніші моделі: мастурбатори з грудьми, мастурбатори з функцією вібрації, компактні мастурбатори, штучні вагіни максимально схожі на натуральні та багато іншого.


  • Вібратори та фалоімітатори можуть бути виготовлені з силікону, пластика.  Реалістичні вібратори повністю ідентичні натуральному члену.  Секс-іграшки із пластику гладкі і пружні.  Вони можуть стимулювати різні ерогенні зони